Wynajęcie sali szkoleniowej, kiedy w planach masz zorganizowanie ważnej konferencji biznesowej czy szkoleń dla pracowników, to często kluczowa kwestia wpływająca na powodzenie wydarzenia. Profesjonalna przestrzeń oraz nowoczesny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia prezentacji to zazwyczaj jedyne aspekty, które sprawdzamy przy wyborze miejsca. Jednak w dzisiejszych czasach warto zwrócić uwagę także na innowacyjne rozwiązania, które oferuje sala czy design samego wnętrza.

Wpływają one na pozytywną opinię uczestników. Na rynku jest wiele ofert proponujących sale szkoleniowe. Którą jednak wybrać, aby szkolenie na zawsze utkwiło w pamięci naszym gościom? Na te pytania, odpowiadamy poniżej. 

Czym powinna wyróżniać się sala szkoleniowa?

Jak wiemy niekonwencjonalne i ciekawe rozwiązania pozwalają zapamiętywać wydarzenia na dłużej. Coraz częściej wybieramy miejsca, które odbiegają od tradycyjnego modelu sali szkoleniowej, przypominającej wyglądem pokój hotelowy. Oprócz przestronnego wnętrza wyposażonego w wygodne krzesła i nowoczesny sprzęt, stawiamy na salę wyróżniające się ciekawym designem np. z industrialnymi dodatkami, ekologicznymi meblami, czy dużymi przestronnymi oknami, które dają dostęp do naturalnego światła przez długie godziny. Poza nowoczesnymi rozwiązaniami wnętrzarskimi, dzisiejsze sale szkoleniowe oferują innowacyjne udogodnienia — takie jak np. magnetyczny system otwieranie pomieszczeń, szybkobieżne windy, czy szybkie łącze internetowe. Co ważne budynki z zewnątrz również zachwycają wyglądem. Nie są to szare biurowce, które znamy sprzed lat, a ciekawe architektonicznie budowle, które przekonują swoim minimalizmem i przestronnością. Dodatkowo oferują w większości spore parkingi, na których zmieści się nie jeden, a 250 samochodów — co w dzisiejszych czasach jest zazwyczaj luksusem.

Co jeszcze wpływa na wybór nowoczesnych sal szkoleniowych?

Oprócz estetycznej i ciekawej aranżacji wnętrz, chcemy, aby miejsce, w którym odbywać ma się nasze szkolenie, posiadało nowoczesne rozwiązania — przyciemniane szyby, regulowaną automatycznie klimatyzację, czy płynnie działający sprzęt. A co wchodzi w skład takiego sprzętu? Projektory multimedialne, telewizory LCD, laptopy bezprzewodowe, flipcharty, czy sprzęt audiowizualny.  Istotna przy wyborze sali konferencyjnej jest także lokalizacja. Musisz pamiętać, aby sala znajdowała się w miejscu, które posiada dobre połączenia nie tylko komunikacyjne, ale także drogowe. Na Śląsku dobrą lokalizacją jest wybór sali szkoleniowej w Tychach. Jest to miasto, do którego łatwo dostać się nawet z najbardziej odległych miejsc w Metropolii — oferuje bowiem wiele możliwości dojazdu. Oprócz lokalizacji, na dobre wrażenie wpływa także catering. W czasie zaplanowanych przerw, wskazane jest, aby uczestnicy szkoleń mogli udać się do miejsca, w którym będą mieli możliwość nie tylko odpocząć czy wypić kawę, ale także nawiązać nowe kontakty. 

Dobre sale szkoleniowe gwarantują przebieg wydarzenia na najwyższym poziomie. Doskonałe wyposażenie, dobra lokalizacja oraz unikatowy wystrój wnętrz sprawi, że uczestnicy będą czuć się komfortowo oraz z pewnością skorzystają z oferowanych usług ponownie.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here