W lodziarniach i cukierniach podobnie jak i w innych lokalach gastronomicznych niezwykle istotna jest dbałość o higienę i funkcjonalność wyposażenia. Z tego też względu najlepsze wyposażenie cukierni i lodziarni to meble wykonane ze stali nierdzewnej – te są estetyczne i funkcjonalne, sprawdzające się w takich miejscach niezawodnie.

Dlaczego stal nierdzewna to najlepszy materiał ma wyposażenie lodziarni i cukierni?

Stal nierdzewna to najlepszy i najbardziej uniwersalny materiał do gastronomii. Doskonale sprawdzi się nie tylko w lodziarni i cukierni, ale również w restauracji czy barze typu fast food.Dlaczego właśnie stal nierdzewna? Między innymi dlatego, że elementy wyposażenia gastronomii wykonane z tego materiału cechują się wysoką trwałością i odpornością na korozję. Ponadto spełnia surowe wymogi sanitarne, co czyni go najlepszym materiałem do zastosowania w profesjonalnych lokalach gastronomicznych.Stal nierdzewna nie chłonie soków oraz substancji chemicznych z przyrządzanych potraw – dzięki temu brud nie jest wchłaniany w głąb mebli. Dzięki temu ich czyszczenie jest szybkie i bardzo proste, co w gastronomii ze względów sanitarnych jest niezwykle istotne.Meble ze stali nierdzewnej jest odporne zarówno na wilgoć, jak i wysokie czy niskie temperatury, czyli czynniki, które są w stanie zniszczyć wiele innych materiałów.

Jakie meble ze stali nierdzewnej przydadzą się w cukierni i lodziarni?

Zalet mebli ze stali nierdzewnej jest wiele, dlatego będą idealnym rozwiązaniem do każdej cukierni czy lodziarni. W jakie elementy wyposażenia warto zaopatrzyć się w tym miejscu?Przede wszystkim niezbędne będą umywalki nierdzewne najlepiej w wersji gospodarczo-porządkowej z otworem na baterię. Przyda się też stół nierdzewny ( https://gastroplaneta.pl/pl/c/Stoly-gastronomiczne/84 – jego wielkość powinna byćdopasowana do indywidualnych potrzeb lokalu), idealny jako powierzchnia robocza, łatwy w czyszczeniu. Niezbędne w cukierni i lodziarni będą też szafy przelotowe na naczynia, któreOczywiście mebli wykonanych ze stali nierdzewnej jest zdecydowanie więcej. Każdy punkt gastronomiczny ich dobór powinien dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności.

Estetyka w parze z funkcjonalnością

Nie ma wątpliwości co do tego, że meble wykonane ze stali nierdzewnej są funkcjonalne, dlatego będą niezawodne w zastosowaniu w lodziarniach czy cukierniach. To jednak niejedyna ich zaleta. Meble wykonane z takiego materiału dobrze się też prezentują. Są estetyczne niezależnie od tego, czy wykonane zostały w wersji matowej, czy polerowanej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here