Doładowanie Play

Doładowanie przez Internet jest możliwe we wszystkich sieciach telefonicznych. Aby doładować konto w Play należy wejść na stronę doładowania.play.pl. Na stronie zostaniemy poproszeni o podanie kwoty żądanego doładowania oraz o podanie numeru telefonu i adresu e-mail. W kolejnym kroku wybieramy metodę płatności. Dostępne są wszystkie większe banki oraz blik i płatność Google. Możemy również zapłacić kartą podając jej numer i kod CVV. Należy zaakceptować regulamin zasilania kont telefonicznych. Oraz potwierdzić doładowanie.

Doładowanie Orange

Podobnie jest w Orange, nawet adres jest podobny doładowania.orange.pl. Tutaj należy podać numer telefonu dwukrotnie. Dodatkowo system pozwala na doładowywanie jednoczenie więcej niż jednego numeru co może się na przykład przedsiębiorcą. Nie ma ograniczenia jeśli chodzi o ilość dodanych numerów. Również należy podać adres e-mail. Jest możliwość dodania przypomnienia o doładowaniu. Z listy słownikowej wybieramy liczbę dni za jaką mamy otrzymać przypomnienia. Następnie wybieramy kwotę oraz sposób płatności. Tak jak w Play tutaj możemy zapłacić kartą podając jej numer i kod CVV. Dostępne są również wszystkie większe banki oraz blik i płatność Google. Należy zaakceptować regulamin zasilania kont telefonicznych. Oraz potwierdzić doładowanie.

Doładowanie Plus

W przypadku plusa adres strony ma trochę inną formę .plus.pl/doladujonline. Podajemy raz numer telefonu. Za pomocą przycisków wybieramy kwotę doładowania. Również mamy możliwość dodania kolejnego numeru telefonu. Bardzo fajne jest to że możemy dodać inną kwotę doładowania dla każdego z numerów. Liczba dodatkowych numerów jest ograniczona do trzech. Podajemy adres e-mail. Wybieramy metodę płatności. Nie ma tutaj ani blika ani płatności Google za to pojawia się Plus Bank. Tak jak u konkurencji można doładować konto przy pomocy karty kredytowej. Dodatkowo jest dostępna możliwość doładowania w aplikacji mobilnej oraz przy pomocy aplikacji doładowania.pl. Jeśli doładowujemy konto innej osobie możemy załączyć wiadomość, na przykład życzenia. Następnie należy zaznaczyć akceptację regulaminu. Plus dodatkowo pyta czy może do nas wysyłać komunikację marketingową.

Doładowanie T-mobile

Wracamy do podobnego adresu doladowania.t-mobile.pl. Z klikalnej listy z przyciskami wybieramy kwotę lub podajemy inną. Dwukrotnie podajmy numer telefonu. Podajemy adres e-mail. Akceptujemy regulamin. Potwierdzamy doładowanie i wybieramy metodę płatności. Wszystkie metody identyczne jak u konkurencji.

Na wszystkich stronach idzie wykonać doładowanie bardzo sprawnie. Kwestia tylko dodatkowych możliwości. Każdy operator stawia na inne dodatkowe funkcjonalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here