Rynek damskich perfum rośnie w tempie kilku procent rocznie. Mimo że w branży działa już ogromna liczba firm, to dalej regularnie powstają nowe marki, które wprowadzają do obiegu kolejne linie zapachowe. W tym artykule sprawdzamy, jakie zapachy dla kobiet będą cieszyły się największą popularnością w 2020 roku. Sprawdź, co koniecznie musisz kupić przed nadchodzącym sezonem.

Orientalne zapachy – nutka szaleństwa

To jedna z najciekawszych propozycji, która cieszy się dużą popularnością już od kilku sezonów. Zapachy z nutki orientalno – drzewnej charakteryzują się długim czasem utrzymywania swojej woni, co ma ogromne znaczenie dla wielu kobiet. Cechują się one ogromną tajemniczością, a także energią, dzięki czemu zdobyły swoją popularność.

Do ich produkcji najczęściej używane są jaśmin, bursztyn i kaszmir, których zapach podkreśla wyjątkowość i indywidualny styl każdej kobiety. Produkowane są one przede wszystkim z myślą o młodszych kobietach, które wyróżnia duża energiczność i młodzieńcza fantazja. Orientalny zapach doskonale podkreśli ich osobowość. Bez wątpienia, będą to jedne z najchętniej wybieranych perfum damskich w przyszłym roku.

Owocowa nutka – perfumy damskie

Owocowe zapachy od dawna cieszą się dużą popularnością wśród kobiet i zajmują zaszczytne miejsce na liście najchętniej wybieranych perfum damskich. Zawdzięczają to przede wszystkim swojej uniwersalności, ponieważ bez przeszkód mogą być używane zarówno w wyjściach do pracy, jak i mniej formalne imprezy. Swoją popularność utrzymają również w nadchodzącym sezonie, ponieważ większość producentów posiada ich nowe mieszanki w swoich ofertach.

W 2020 roku dominować będą zapachy tworzony na podstawie jeżyn, wanilii, czy też cytrusów. Takie mieszanki dodają kobietom seksapilu i  wydobywają największe kobiece atuty, a według wielu użytkowniczek, potrafią również dodawać pewności siebie. Doceniają one również ich trwałość, ponieważ zapach utrzymuje się na ciele kobiety nawet do 14 godzin.

Kwiatowo – drzewne kompozycje

Producenci perfum damskich już dawno rozkochali się w zapachach tworzonych z kwiatów oraz drzew. Te motywy będą pojawiać się w ich ofercie również w nadchodzącym sezonie, gdzie dużą popularnością mają cieszyć się nuty orchidei, drzew brzozy i kwiatów lotosu. Takie mieszanki w swojej ofercie posiadają największe perfumowe marki na świecie – między innymi Trésor La Nuit

Takie połączenia pełne są świeżości i energii, których potrzebują kobiety aktywne, pewne siebie i przebojowe. Dodatkowo, większość z producentów zadbała również o trwałość takich perfum damskich, która w przypadku odcieni kwiatowych najczęściej nie jest zbyt mocna. Najnowsze propozycje zapachów, mają utrzymywać swoją woń nawet 12 – 16 godzin od momentu aplikacji.

Jak wybierać perfumy damskie?

Decydują się na zakup dowolnego perfumu damskiego, warto pamiętać, że jest to taki sam element stylu, jak ubrania, czy też fryzura. Zapach musi być koniecznie dobrany do charakteru właścicielki, tak by skutecznie uzupełniał jej osobowość, a nie kreował zupełnie inny wizerunek.

Zatem, jeśli jesteś osobą bardzo dynamiczną i pełną energii, to możesz zdecydować się na nuty zapachowe pochodzenia kwiatowego i owocowego, które przeznaczone są przede wszystkim dla młodszych kobiet. Szukając czegoś wyjątkowego, warto rozejrzeć się za zapachami orientalnymi, które w sprzedaży posiadają największe marki tworzące perfumy damskie. Dla kobiet dojrzałych, polecane są delikatne zapachy tworzone z drzew cytrusowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here