Chcesz zdecydować się na zakupienie nowego mieszkania? W takim przypadku we Wrocławiu czekają na Ciebie także korzystne oferty kupna własnego „M” z wykończeniem pod klucz!

Szacuje się, że około 80-85 proc. nowych mieszkań od deweloperów sprzedawanych jest w tak zwanym stanie deweloperskim. Znaczy to, że takie lokale muszą być następnie przeznaczone do dalszego wykończenia. Nie jest to jednak konieczne wtedy, gdy wybierzemy wykończenie mieszkania pod klucz. Taką usługę mogą zaoferować swoim klientom także deweloperzy we Wrocławiu. Na czym dokładnie polega usługa wykończenia nieruchomości pod klucz? Z jakimi cenami należy się wtedy liczyć?

Wykończenie mieszkania pod klucz – pełna gama usług

Gdy mieszkanie będzie zakupione z opcją wykończenia pod klucz, wówczas w ramach takiej oferty klient może skorzystać z szerokiej gamy usług wykończeniowych. Wśród nich w podstawowej wersji znajdują się:

  • malowanie ścian i sufitów
  • montaż drzwi wewnętrznych
  • wykończenie podłóg – płytki ceramiczne, panele podłogowe, listwy przypodłogowe
  • wykończenie łazienki – montaż płytek, ceramiki łazienkowej i armatury

Dodatkowo, w ramach usługi można zamówić inne prace, na przykład może być to wykonanie kuchni na wymiar, montaż osłon okiennych czy też wykonanie sufitu podwieszanego wraz z instalacją oświetleniową.

Przy korzystaniu z usługi wykończenia pod klucz deweloperzy we Wrocławiu przedstawiają klientom specjalne pakiety usług obejmujące konkretne prace. Dodatkowo, klient może skorzystać wtedy z pomocy projektanta wnętrz.

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz we Wrocławiu?

Koszty związane z wykończeniem nieruchomości pod klucz we Wrocławiu nie odbiegają znacząco od kosztów w innych dużych miastach w Polsce. W przypadku podstawowych pakietów cena wynosi najczęściej od około 600 do 800 złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości. Jeśli chcemy zdecydować się na bogatszy pakiet, wówczas cena może wynieść nawet do 1500 złotych za jeden metr kwadratowy. Dostępne są także bogatsze pakiety. Dokładne informacje można znaleźć na https://ronson.pl/inwestycje-wroclaw/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here